Apie mus

UAB “Klaipėdos monolitas” - viena seniausių uostamiesčio statybos įmonių, įkurta 1993 metais.
Pagrindinė UAB “Klaipėdos monolitas” veikla - monolitinė gelžbetoninė statyba.
Įmonė stato daugiaaukščius monolitinius pastatus, dirba pramoninės, komercinės ir visuomeninės paskirties objektuose, vykdo generalinio rangovo funkcijas.
UAB “Klaipėdos monolitas” yra viena didžiausių monolitinių gelžbetoninių konstrukcijų darbus atliekanti bendrovė Vakarų Lietuvoje, prisidėjusi prie pačių įdomiausių, gražiausių, sudėtingiausių Klaipėdos miestą ir regioną puošiančių statinių bei uosto suprastruktūros objektų atsiradimo.
UAB “Klaipėdos monolitas” kolektyvas sėkmingai dirba visoje Lietuvoje ir už jos ribų, padeda didžiausioms Lietuvos investicinėms kompanijoms įgyvendinti stambius projektus.
Įmonės profesionalumo ir kokybiško darbo rodiklis - puikūs, abipusiu pasitikėjimu grįsti santykiai su užsakovais, techniniais prižiūrėtojais. Tai ne tik leidžia pasiekti maksimaliai geriausius rezultatus, bet ir padeda tvirtą pamatą tolimesniam sėkmingam bendradarbiavimui.
Nuo įkūrimo pradžios bendrovė UAB “Klaipėdos monolitas” yra Lietuvos statybininkų ir Klaipėdos pramonininkų asociacijos narė.


Vertybės 

Darbus atlikti laiku ir kokybiškai - dvi svarbiausios UAB “Klaipėdos monolitas” vertybės, kuriomis įmonė vadovaujasi nuo pirmųjų įkūrimo dienų iki šiol. Bendrovės kolektyvas siekia net mažiausią darbą atlikti kaip įmanoma profesionaliau, o pabaigus jį apie save palikti tik gerus prisiminimus.

Kolektyvas

Jas sėkmingai įgyvendinti padeda profesionali, ilgametę patirtį turinčių specialistų komanda, kurioje dirba kvalifikuoti statybos darbų vadovai, meistrai, brigadų vadovai, betonuotojai, suvirintojai, montuotojai, staliai, vairuotojai bei administracijos darbuotojai.

Net ir permainų laikotarpiais UAB “Klaipėdos monolito” kolektyvas išliko stabilus, o tai leidžia išsaugoti monolitinės statybos srityje įgytą patirtį, ją tobulinti ir panaudoti statant naujus objektus bei savo veikloje sėkmingai diegti pačias moderniausias monolitinės statybos technologijas.

Techninė bazė

Bendrovė turi pilnai sukomplektuotą šiuolaikinei monolitinei statybai reikalingą techninę bazę bei šiuolaikinę įrangą ir gali profesionaliai įgyvendinti net sudėtingiausius architektūrinius bei inžinerinius užsakovų sprendimus: medienai apdoroti, armatūros gaminiams ruošti skirtus cechus, naudojamos vokiečių kompanijų “Peri" ir „Doka“ klojinių sistemos, skirtos sienų, perdangų bei kitų konstrukcijų betonavimui. Taip pat turi techniką, skirtą betono pristatymui į statybų objektus.

Moderni techninė bazė, kvalifikuotas personalas ir ilgametė darbo patirtis leidžia UAB “Klaipėdos monolitui” atlikti bet kokios apimties ir sudėtingumo darbus, kurie pasižymi plačiu monolitinės statybos sričių spektru.